23 Nisan Tasarım Şenliği


23 Nisan Tasarım Şenliği Başlıyor!

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarımızı hem eğlenceli hem öğretici birçok etkinlik bekliyor. Şişhane Meydanı’nda gerçekleştirilecek şenlikte tasarım atölyeleri, şişme oyun parkurları, konserler, tiyatro ve daha birçok aktivite yer alacak.

 

Türkiye Tasarım Vakfı iş birliğinde gerçekleştirilecek tasarım atölyelerinde ise çocuklara erken yaşta tasarım alışkanlığı, kent kültürü ve kent estetiği kazandıracak çalışmalar gerçekleştirilecek. Bu atölyeler ile çocuklarımızın Beyoğlu’nu yeniden keşfetmelerine, mimarlık ve mühendislik alanlarında fikir sahibi olmalarına olanak sağlanacak.

 

23 Nisan 2022 Cumartesi günü 12.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek Tasarım Şenliği’nde atölye çalışmalarına katılmak isteyen 6-11 yaş arasındaki çocuklar kayıtlarını bilim.beyoglu.bel.tr adresinden online olarak gerçekleştirebilecek. Beyoğlu Belediye Başkanlığı önünden başlayarak Bilim Beyoğlu Bilim Merkezi’ne kadar uzanan Şişhane Meydanı’nda kurulacak şenlik alanına tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

23 Nisan Özel Atölyeler'i seçerek kayıt olmak için tıklayınız.

 


© 2022 Bilim.Beyoglu.bel.tr Tüm hakları saklıdır. | Destek E-Mail: bilimbeyoglu@gmail.com